Klasa

VII

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Zdjęcie wychowawcy Joanna Kluszczyńska

Wychowawca: Joanna Kluszczyńska

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:30 - 08:15 geografia Paulina Cichocka
08:25 - 09:10 fizyka Agnieszka Łukaszewicz
09:20 - 10:05 język angielski Magdalena Jaszul-Berbeś podział na grupy: A- J.angielski, B-j.niemiecki
10:15 - 11:00 matematyka
11:20 - 12:05 język polski
12:15 - 13:00 język niemiecki Joanna Małoszyc podział na grupy: A- j.niemiecki/B-j.angielski
13:10 - 13:55 wychowanie fizyczne Robert Burda sala gimnastyczna
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:30 - 08:15 język polski
08:25 - 09:10 język polski
09:20 - 10:05 język angielski Magdalena Jaszul-Berbeś podział na grupy: A- j.angielski, B-j.niemiecki
10:15 - 11:00 język niemiecki Joanna Małoszyc podział na grupy: A-j.niemiecki, B-j.angielski
11:20 - 12:05 matematyka
12:15 - 13:00 wychowanie fizyczne Robert Burda sala gimnastyczna
13:15 - 13:55 historia
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:30 - 08:15 fizyka Agnieszka Łukaszewicz
08:25 - 09:10 wychowanie fizyczne Robert Burda sala gimnastyczna
09:20 - 10:05 religia Irena Małecka
10:15 - 11:00 plastyka Danuta Kordyla
11:20 - 12:05 matematyka
12:15 - 13:00 chemia Joanna Kluszczyńska 8
13:10 - 13:55 godzina z wychowawcą Joanna Kluszczyńska 8
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:30 - 08:15 chemia Joanna Kluszczyńska 8
08:25 - 09:10 język polski
09:20 - 10:05 biologia Joanna Kluszczyńska 8
10:15 - 11:00 historia
11:20 - 12:05 matematyka
12:15 - 13:00 muzyka Eliza Korowajczyk
13:15 - 13:55 religia Irena Małecka
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:30 - 08:15 język polski
08:25 - 09:10 geografia Paulina Cichocka
09:20 - 10:05 zajęcia komputerowe Tomasz Godula 9 podział na grupy: A-zaj. komputerowe, B- j.niemiecki
10:15 - 11:00 język niemiecki Joanna Małoszyc podział na grupy:A-j.niemiecki, B-zaj. komputerowe
11:20 - 12:05 biologia Joanna Kluszczyńska 8
12:15 - 13:00 wychowanie fizyczne Robert Burda sala gimnastyczna
13:15 - 13:55 W. d ż. w r.