Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Aktualności

15 czerwca 2020 10:52 | Aktualności

Drodzy uczniowie, Szanowni rodzice, Szanowni nauczyciele i pracownicy szkoły.

                                                                                                Warszkowo, 15.czerwca 2020 r.

 

         1 czerwca 2020 r. zakończyłem pracę w naszej szkole z powodu przejścia na wcześniejszą emeryturę. Szczególny sposób  funkcjonowania szkół spowodowany epidemią spowodował, że nie możemy się spotkać w szkole. Dlatego tą drogą dziękuję wam drodzy uczniowie za tę niemal dwuletnią wspólną pracę. Gratuluję osiągniętych sukcesów w  wielu obszarach funkcjonowania szkoły, wspomnę tu choćby konkursy przedmiotowe, artystyczne, sportowe a także bardzo dobre wyniki egzaminów ubiegłorocznej klasy ósmej. Gratuluję! , to efekty waszej pracy, dobrej współpracy z nauczycielami i rodzicami. Dziś w przededniu egzaminów ósmoklasistów życzę wszystkim uczniom klasy ósmej naszej szkoły osiągnięcia jak najlepszych wyników. Za niespełna dwa tygodnie rozpoczną się oczekiwane przez wszystkich  wakacje. Drodzy uczniowie życzę wszystkim osiągnięcia jak najlepszych wyników, promocji do następnej klasy, “czerwonych pasków” na świadectwach, a ósmoklasistom ukończenia szkoły. Życzę wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

           Szanowni rodzice, dziękuję za podjętą ze mną współpracę, Niespełna dwa lata to krótki okres w życiu szkoły. W naszej szkole w tym czasie wiele się wydarzyło, sukcesy, piękne uroczystości, ale również pojawiło się wiele różnego rodzaju problemów, trudnych spraw. Zawsze, my nauczyciele  mogliśmy liczyć na Państwa pomoc, wsparcie a przede wszystkim na współpracę w ich rozwiązywaniu. Szczególne podziękowania kieruję do Pani przewodniczącej Rady Rodziców szkoły i wszystkich jej członków za bardzo dobrą, efektywną współpracę przez cały okres mojej pracy.

               Szanowni Państwo nauczyciele i Pracownicy szkoły. To szczególny, bardzo ważny moment w moim życiu. Wiem, że ta decyzja niektórych z Państwa zaskoczyła,  zapewniam, że poprzedziły ją staranne przemyślenia i analizy. Składam Państwu serdeczne podziękowanie oraz wyrażam szacunek za bardzo dobrą współpracę. Uważam, że mimo bardzo krótkiego czasu udało nam się stworzyć dobry zespół. To między innymi dzięki temu mogliśmy sprostać  tak wielu trudnym wyzwaniom, które w tym czasie się pojawiły. Wyrażam Państwu szacunek za codzienną bardzo trudną nauczycielską pracę , za profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękuję Państwu za zaufanie; jest dla mnie dużą wartością fakt współpracy z Państwem. Cieszy mnie, że dzięki pracy w Szkole w Warszkowie mogliśmy  się poznać. Szczególnie serdeczne podziękowania kieruję do Pani Wicedyrektor za zaangażowanie we wszystkie sprawy szkoły i wspaniałą współpracę. Nie ma dobrej szkoły bez profesjonalnie działającego sekretariatu  i pracowników obsługi szkoły. Słowa podziękowania oraz wyrazy szacunku kieruję do Pani sekretarki szkoły za pracę i szczególną staranność w wykonywaniu swoich obowiązków. Dziękuję Państwu obsługującym szkołę za bardzo dobrą współpracę ze mną, oraz za codzienną dbałość o szkołę.

Szanowni Państwo praca w Szkole w Warszkowie zapisała się na zawsze w mojej pamięci; szkoła to Ludzie. To dzięki Państwa zaufaniu, życzliwości z jaką mnie przyjęliście we wspomnieniach tego czasu, zawsze będą dominować te pozytywne.

Raz jeszcze wszystkim serdecznie DZIĘKUJĘ, udanych wakacji. Do zobaczenia!.

Z wyrazami szacunku

były dyrektor Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Tadeusz Frąckowski

Przeczytano: 568 razy. Wydrukuj|Do góry