Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

Aktualności

11 stycznia 2021 09:17 | Aktualności

Christmas Card for School Project

W grudniu w naszej szkole został przeprowadzony projekt pod nazwą Świąteczna Kartka dla Szkoły. Pomysłodawcą przedsięwzięcia była p. Dorota Minge. Akcja polegała na stworzeniu przez uczniów własnoręcznie wykonanej, świątecznej kartki wraz z życzeniami dla szkoły napisanymi w języku angielskim. Kartki zostały dostarczone do specjalnie przygotowanej na ten cel skrzynki pocztowej znajdującej się w przedsionku szkoły. Ponadto, wszystkie nadesłane prace wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym na najpiękniejszą świąteczną kartkę.

Projekt zyskał duże zainteresowanie wśród uczniów. Do świątecznej skrzynki zostały przysłane 34 kartki J Ponieważ wszystkie prace były naprawdę piękne i kreatywne niezwykle trudnym zadaniem było wyłonienie zwycięzców w projekcie.

Jury konkursu plastycznego w składzie p. Dyrektor Sebastian Bober oraz p. Eliza Korowajczyk po długiej naradzie  wyróżniło 10  kartek.

Ponadto, p. Dorota Minge wyróżniła 5 prac w części językowej projektu na najpiękniejsze świateczne życzenia po angielsku.

Lista wyróżnionych w w kolejności alfabetycznej:

Część plastyczna:

Wiktoria Bogusiewicz kl. 3

Kacper Kowalski kl. 3

Maciej Kempa kl. 3

Wiktoria Łajeczko kl. 3

Anna Łuczycka kl. 4

Weronika Sławska kl. 4

Julia Szyduczyńska kl. 3

Hanna Wieczyńska kl. 4

Natalia Wieczyńska kl. 8

Wiktoria Włodarczyk kl. 8

Część językowa:

Emilia Bojaryn kl. 6

Wiktor Derliński kl. 5

Maciej Kempa kl. 3

Dominika Mroczkowska kl. 2

Wiktoria Włodarczyk kl. 8

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

 

Każda kartka, która trafiła do naszej szkolnej skrzynki, niezwykle umiliła wszystkim pracownikom szkoły czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia w tym trudnym czasie.

Dziękujemy z całego serca!

 

Dorota Minge

Przeczytano: 48 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Christmas Card for School Project