Tutaj powinien być opis

1% na Stypendia Św. Mikołaja

Szanowni Państwo,

W naszej szkole prowadzony jest program Stypendia św. Mikołaja, poprzez który wspieramy zdolnych i zaangażowanych uczniów z niezamożnych rodzin. Dzięki stypendiom dzieci otrzymują szansę rozwijania swoich pasji, umiejętności i wiedzy. Mają możliwość opłacenia zajęć dodatkowych, dojazdów do szkoły, mogą kupić książki, sprzęt sportowy, materiały plastyczne i książki.

Zachęcam do przekazania 1% podatku na program Stypendia św. Mikołaja w naszej szkole.

 

Organizatorem programu Stypendia św. Mikołaja i właścicielem naszego stypendialnego subkonta jest Fundacja Świętego Mikołaja. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego dlatego mamy możliwość gromadzenia środków z 1% na stypendia w naszej szkole.100% przekazanych przez Państwa środków zostanie przeznaczonych na stypendia, ponieważ Fundacja nie pobiera żadnych prowizji od wpłat.

 

Aby przekazać 1% podatku na stypendia w naszej szkole wystarczy:

 

  • wpisać w deklarację PIT KRS Fundacji Świętego Mikołaja:   KRS 0000126602
  • w informacjach uzupełniających w deklaracji uzupełnić pole cel szczegółowySzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie
  • Mogą Państwo skorzystać z darmowego programu do wypełniania PIT, w którym wskazany jest już nr KRS Fundacji Świętego Mikołaja (wystarczy wypełnić cel szczegółowy):  https://mikolaj.org.pl/1-procent-podatku-2019/