Tutaj powinien być opis

Szkolny Konkurs Recytatorski

27.02.2020r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorami konkursu szkolnego, były panie Joanna Radziwon i Marzena Sławińska. Zaprezentowane wiersze były ciekawe i barwnie przedstawione.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców z poszczególnych pionów klas:

Klasy I - III

I miejsce Natalia Chałowska

II miejsce Ilona Bojaryn                                                        III miejsce Julia Szyduszyńska

 Klasy IV - VI

I miejsce Ewa Urbanowicz

II miejsce Roksana Repińska

III miejsce Patrycja Sobol 

 

Klasy VII - VIII

I miejsce Natalia Kwiatek

II miejsce Kornalia Taflińska

III miejsce Nikola Ciszek

 

Wszyscy uczestnicy konkursu szkolnego otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Zwycięscy konkursu  szkolnego z poszczególnych kategorii reprezentowali szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył 27 lutego również się w naszej szkole.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Marzena Sławińska